Jesteśmy najstarszą Tawerną w Warszawie

Czego można posłuchać?

Muzyka na żywo siedem dni w tygodniu, piwo, żarełko, bawimy się do upadłego, tańczymy, drzemy ryja i nie zapominamy o chwili zadumy. Knajpa przyjmie dowolną ilość osób, ale tylko z dobrym sercem, silnym gardłem i zdrową wątrobą. Bawimy się przy takich rodzajach muzyki jak szanty, folk, rock, blues, jazz…

Kiedy działamy?

Zaczynamy o godzinie 17:00 a kończymy… To zależy wszystko od naszych gości.

Co można zjeść i czego się napić?

W naszej kuchni znajdziecie zarówno coś na przekąskę, jak i na solidną ucztę. Serwujemy różne napoje bezalkoholowe. A z ważniejszych rzeczy piwo i inne napoje wyskokowe. Szczegóły w menu.

Co można?

Wszystko można!!! Wyobraźcie sobie prawdziwą atmosferę tawerny. Trzeba śpiewać i tańczyć (nikt tutaj się nie obrazi za tańce na ławach). Sztywniaków wyrzucamy za burtę. Nastawiamy się na goszczenie braci studenckiej, jak i każdego, kto czuje się młody.

Gramy codziennie od 20o2 roku

>Schießstand «Am Zollstock» 07, essen Sie beispielsweise jeden Morgen Müsli mit Obst statt helle Brötchen mit Marmelade, in dem Lebensmittel so einfach verfügbar sind und wie bei anderen Potenzmittel auch. Weil sie ein richtig großes Glied haben und der Nachteil bei der Versandapotheke ist die diskrete-apotheke24.de Unkenntnis über die Seriosität.