Przejdź do treści

O nas

Jesteśmy najstarszą Tawerną w Warszawie

O, ho, ho, wszelcy żeglarze i poszukiwacze przygód! Witajcie w Gnieździe Piratów, najstarszej i najbardziej szalonej tawernie na wybrzeżach Warszawy! Znajdziecie nasz bar na malowniczych Bielanach, gdzie morskie historie i pirackie legendy ożywają na nowo. Gniazdo to także restauracja, która zaspokoi głód nawet najbardziej wymagającego pirata.

Co możecie u nas znaleźć?

Wszystko, co serce pirata zapragnie! Od muzyki na żywo każdej nocy, po chłodne piwko i przysmaki, które skradną wasze podniebienia. Aha, i niezapomniane chwile rozrywki, tańca i śmiechu, których nie uświadczycie w żadnej innej tawernie na tym łez padole.

Gniazdo Piratów przyjmuje wszystkich wojowników morskich ducha, gotowych do zabawy w rytmach szant, folku, rocka, bluesa i jazzu! Niech muzyka nas poniesie na fali dobrej zabawy!

Kiedy działamy?

Zaczynamy nasze gniazdowe szaleństwa o godzinie 17:00, a kiedy kończymy? To zależy tylko i wyłącznie od was, drodzy piraci! Im więcej wesołej załogi, tym dłużej trwa nasza przygoda.

A co z apetytem i pragnieniem?

W naszej kuchni czeka na was skarbnica smaków, od przekąsek po pełne uczty. Nie zapominamy też o młodszych marynarzach – serwujemy różne napoje bezalkoholowe, ale dla twardzieli mamy także pyszne piwo i inne trunki.

Gniazdowe Menu to prawdziwa uczta dla podniebienia i duszy!

Co można?

Tutaj nie ma ograniczeń – śpiewajcie, tańczcie, drzyjcie ryja, a nawet tańczcie na stołach! Sztywniaków nie tolerujemy, wyrzucamy ich za burtę. Nasza tawerna jest otwarta dla wszystkich, od braci studenckiej po każdego, kto w sobie nosi iskrę młodości.

Zatem przybywajcie do Gniazda Piratów, gdzie każdy dzień jest dniem do świętowania, a noc to czas na odkrywanie nowych przygód! Wszyscy wesoło i piracko na pokład! Arrr!

Arrr!

Gramy codziennie
od 2002 roku