Przejdź do treści

Rozkład jazdy

Codziennie muzyka na żywo - szanty i nie tylko

Zapoznaj się z Gniazdowym rozkładem jazdy

Gramy szanty i nie tylko. Gniazdo to jedyna taka knajpa w Warszawie. Muzyka na żywo codziennie od poniedziałku do niedzieli. Każdy znajdzie coś dla siebie w naszym rozkładzie jazdy, czyli liście gniazdowych koncertów w całym miesiącu.

W piątki i soboty koncerty zaczynają się o godzinie 21, w niedzielę o 19, a w pozostałe dni startujemy o 20. Gniazdo otwieramy codziennie o 17

Zarezerwuj stolik na ulubiony koncert

W naszej Tawernie istnieje możliwość rezerwacji stolików na dowolny dzień i koncert. Istnieją jednak wydarzenia, podczas których udostępniamy tylko część stolików do rezerwacji. Stoliki można rezerwować na dowolną ilość dni naprzód (oczywiście w granicach rozsądku).

Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie codziennie od godziny 17:00 pod numerem: +48 22 633 71 82

Pamiętaj, że jeżeli nie możesz do nas przyjść i musisz zrezygnować z rezerwacji, to poinformuj nas o tym. Ktoś inny będzie szczęśliwy mogąc skorzystać z tego miejsca.

Jedyne takie miejsce - nasza knajpa w Warszawie

Tawerna Gniazdo Piratów to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które zyskało sobie renomę jako jedyne w swoim rodzaju, oferując koncerty na żywo przez siedem dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Bez względu na dzień tygodnia lub porę roku, zapewnia nieustanny strumień muzyki, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która przyciąga zarówno lokalnych mieszkańców, jak i gości odwiedzających Warszawie. To miejsce, gdzie muzyka i rozrywka łączą się w jedno, tworząc magiczny klimat, który trwa przez cały rok.

Nie przegap!