Przejdź do treści

niedziela 31 grudnia 2023
Godzina: 20:00

Sylwester w Gnieździe Piratów – Sylwester Warszawa, Bielany

Ostatnia noc tego roku zbliża się wielkimi krokami, a my, piraci z Gniazda Piratów, już szykujemy się na niesamowitą imprezę Sylwestrową! Z dumą ogłaszamy, że w tym roku zapraszamy Was na pokład pirackiego żaglowca, który zakotwiczył na warszawskich Bielanach, gotowy na najlepszy Sylwester Warszawa, jaki tylko piraci potrafią zorganizować!

W Gnieździe Piratów oczekuje Was niezapomniana podróż przez dekady muzyki tanecznej – od lat ‘70, poprzez szalone lata ‘80 i ‘90, aż po współczesne hity, które porwą Was na parkiet do białego rana. To będzie muzyczna eskapada, jakiej jeszcze nie doświadczyliście! Tańczcie, śpiewajcie, bawcie się do upadłego.

Jeśli pragniecie spędzić tę wyjątkową noc z nami, nie zwlekajcie z rezerwacją! Zapisy trwają już teraz! Razem powitajmy Nowy Rok w szalonym stylu pirackim! Udział w naszym wydarzeniu to koszt 120 zł od osoby, a w cenie zapewniamy Wam doskonałą zabawę oraz lampkę Prosecco, abyśmy mogli wznieść toast na cześć Nowego Roku!

Jeżeli marzycie o wygodnym miejscu siedzącym podczas tego spektakularnego wieczoru, rezerwacja miejsca kosztuje dodatkowo 20 zł. Pamiętajcie, że do godziny 2:00 będziecie mogli zamawiać wszystkie znane i lubiane przysmaki z naszej karty, więc energia na parkiecie nie będzie przeszkodą w delektowaniu się smakami prosto z naszej kuchni.

Przybywajcie licznie i przygotujcie się na noc pełną niespodzianek, tańca i pirackiej zabawy, jakiej nie doświadczycie nigdzie indziej! Gniazdo Piratów to miejsce, gdzie Sylwester Warszawa nabiera zupełnie nowego wymiaru!

Załoga Gniazda Piratów czeka na Waszych rezerwacji i razem z Wami z niecierpliwością wyczekuje na tę wyjątkową noc! Yo-ho-ho i butelka rumu – do zobaczenia na pokładzie!

Już dziś dokonaj rezerwacji!
Przywitajmy Nowy Rok wspólnie!
Udział w wieczorze (i nocy): 120 zł od osoby
W cenie doskonała zabawa i lampka Prosecco na toast noworoczny.
Rezerwacja miejsca siedzącego: 20 zł
Wszelkie informacje:
tel.: 22 633 71 82 (codziennie po godz. 17:00)
e-mail: warszawa@gniazdopiratow.com.pl

Nr konta do wpłat:
22 1140 2004 0000 3902 8072 2764
tytułem: Sylwester 2023 – Imię Nazwisko

Gniazdo Piratów
Warszawa, Bielany
ul. Ogólna 5