Przejdź do treści

niedziela 13 sierpnia 2023
Godzina: 19:00

Voice Acoustic – polski i zagraniczny rock, folk i pop w Gnieździe Piratów

Voice Acoustic to nowy projekt muzyczny, który tworzy duet, Julia i Piotr.

Julia, śpiewa od 5 roku życia i mimo młodego wieku jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Miała przyjemność reprezentować Polskę podczas International Festival of Languages and Culture w Australii. Uczestniczka warsztatów Elżbiety Zapendowskiej, Moniki Urlik, Mozila czy Mietka Szcześniaka. Obdarzona soulowym głosem i niespotykaną wrażliwością muzyczną. Czynnie bierze udział w najróżniejszych akcjach charytatywnych. Oprócz muzyki pasjonuje się sztukami wizualnymi i plastycznymi.

Piotr wspierał swoją grą na gitarze wiele projektów rockowych czy folkowych. Również jest laureatem kilku konkursów muzycznych. Tworzy muzykę oraz teksty. Posiada wieloletnie doświadczenie w występach na żywo, zarówno na małej jak i dużej scenie. Od czasu do czasu sam organizuje muzyczne wydarzenia, bardzo pozytywnie oceniane przez publiczność.

Voice Acoustic to znane, popularne przeboje polskiej oraz zagranicznej muzyki rockowej, popowej czy folkowej w akustycznym wydaniu. Czasem duet mile zaskoczy własną twórczością. A największa przyjemność jest wtedy, kiedy publiczność znajduje okazję do tańca i wspólnego śpiewu. Zapraszamy.

Start godz. 19.
Wstęp wolny.

Rezerwacja stolików, tel 22 633 71 82 (codziennie po godz. 17).

Gniazdo Piratów
Warszawa, ul. Ogólna 5
www.gniazdopiratow.com.pl