Przejdź do treści

niedziela 24 marca 2024
Godzina: 18:00

Warszawa | StandUp | Maciej “Lobo” Linke

Kiedy hultaj i awanturnik polskiej sceny StandUpowej ogłasza się Królem Szczecina, możecie być pewni, że szykuje się prawdziwa draka.

Tym razem „Król Maciuś Pierwszy” zdradzi Wam, co skrywa toruńska uliczka Redemptorystów, jak wiele można znieść za pięćset plus i dlaczego nigdy nie wziąłby ślimaka po francusku do ust.

To, że Maciej “Lobo” Linke ma pokręconą wyobraźnię wie chyba każdy, kto o nim słyszał, jednak mało kto zdawał sobie sprawę z tego, jak bardzo!

Po tym programie całkiem inaczej spojrzycie na świat!

WYSTĘPUJE:
MACIEJ „LOBO” LINKE – utytułowany sportowo szczeciński zadymiarz. Gdyby ktoś kręcił film “Dobry, zły i brzydki” w wersji budżetowej, Lobo spokojnie mógłby zagrać wszystkie trzy role za jedną czwartą stawki. Jego ksywka po portugalsku znaczy Wilk, a w narzeczu szczecińskich żuli “tego kierownika nie ciśniemy o złotóweczkę.”. Przez większość swego życia pędził od jednej przygody do drugiej, jednak na starość postanowił się ustatkować na polsatowskiej FARMiE, co jak zwykle skończyło się kolejną awanturą i dało mu do zrozumienia, że natury się nie oszuka. Nawet gdy wszyscy myśleli, że niedawna koronacja na Króla Szczecina posadzi go na dupie, to ten po prostu spakował plecak i znów wyruszył w drogę.

BILETY w cenie 35 PLN [bilet dla 1 osoby] do nabycia na www.kupbilecik.pl lub dniu występu na bramce w cenie 40 PLN [do wyczerpania miejsc]